Proč byli scientologové ze středního Ohia uznáváni jako „sympatičtí a oddaní občané“

Šíření hodnot zdravého rozumu v The Way to Happiness, průvodce k lepšímu životu od L. Rona Hubbarda.

Dobrovolníci z Columbusovy pobočky nadace The Way to Happiness Foundation, sponzorované Scientologickou církví ve středním Ohiu , se zavázali k iniciativě svého města Keep  Columbus Beautiful . Svůj název převzali od  Cesty ke štěstí, nenáboženského, zdravého průvodce k lepšímu životu od autora, humanitáře a zakladatele scientologie L. Rona Hubbarda.

V letošním roce se dobrovolníci zúčastnili 55 projektů úklidu a zkrášlování komunity, čímž dali najevo svůj závazek k hodnotám zásad Cesta ke štěstí , „Jděte dobrým příkladem“ a Chraňte a vylepšete své prostředí.

Scientologové se podíleli na 55 projektech úklidu a zkrášlování, za což získali městskou cenu „Cenu oddaných a sympatických občanů“
Scientologové se podíleli na 55 projektech úklidu a zkrášlování, za což získali městskou cenu „Cenu oddaných a sympatických občanů“

Na Dni ocenění dobrovolníků, který v listopadu 2022 uspořádala iniciativa Keep Columbus Beautiful, předseda správního výboru městské rady pro životní prostředí a veřejnou bezpečnost předal scientologům „Cenu oddaných a sympatických občanů“. Poděkoval jim za jejich stálou účast na celoměstských projektech, jako je softballový zápas „Litter League“, čištění řek a městský program Adopt a Spot.

Mluvil o „teorii rozbitého okna“, která podporuje odpovědnost za životní prostředí na základě konceptu, že viditelné indikátory nepořádku, jako je vandalismus a rozbitá okna, vedou k trestné činnosti.

Kromě úklidu se dobrovolníci dostali od dveří ke dveřím s  Cestou ke štěstí  tisícům sousedů. A na festivalech, mimoškolních programech a akcích zaměřených na osvětu o kriminalitě seznámili rodiny s hodnotami knihy zdravého rozumu.

Scientologické církve a scientologové s hrdostí podporují The Way to Happiness  a sponzorují místní kapitoly nadace The Way to Happiness Foundation, aby pomohli vštípit vyšší úroveň poctivosti, důvěry a sebeúcty.

Bezplatný online e-kurz v 17 jazycích pokrývající každý z 21 předpisů je k dispozici na webových stránkách The Way to Happiness .

Celovečerní kniha The Way to Happiness ve filmu a 21 veřejnoprávních oznámení ilustrujících všechna pravidla této brožury je uvedena na Scientology Network, vysílána na DIRECTV kanálu 320 a streamována na Scientology.tv , prostřednictvím mobilních aplikací a přes Roku. , platformy Amazon Fire a Apple TV.

Scientologická církev ve středním Ohiu je ideální scientologická organizace, kterou zasvětil scientologický církevní vůdce pan David Miscavige v listopadu 2019. Církev je navržena tak, aby poskytovala ideální zázemí pro scientology na jejich vzestupu do vyšších stavů duchovní svobody a sloužila jako domov pro celou komunitu – místo setkávání společného úsilí o povznesení lidí všech denominací.