McMaster University otevírá kampus v Torontu

McMaster University otevírá kampus v Torontu
McMaster University otevírá kampus v Torontu

Přicházelo to už dlouho.

Známá a prestižní univerzita, která se tehdy otevřela v Torontu, se nyní vrací do města.

Hamilton’s McMaster University otevře společný výukový prostor o rozloze 8 000 čtverečních stop na 180 Bloor Street West, poblíž Bloor a Avenue, oznámila dnes postsekundární instituce.

„Toto vynikající místo poskytne našim vědcům, výzkumníkům, studentům, absolventům a zaměstnancům nové centrum pro propojení a řešení místních a globálních problémů,“ uvedl prezident univerzity David Far v prohlášení. oznamování novinek.

Všichni studenti McMaster budou mít přístup do výukového centra, které je ve spolupráci navrženo Fakultou obchodu, inženýrství a zdravotnických věd, aby zajistilo příjemný prostor.

Ugandští scientologičtí dobrovolní duchovní oslovují pomoc

„Jeho architektonické prvky jsou inspirovány „Crystalem“ bývalého Maca Michaela Lee-China v Royal Ontario Museum. Jsme hrdí na to, že můžeme obnovit fyzickou přítomnost v centru Toronta, kde máme tolik aktivních studentů, absolventů a průmyslových partnerů,“ řekl Khaled Hassanein, děkan DeGroote School of Business v McMaster.

Budova bude zároveň sloužit jako informační centrum pro případné studenty a administrativní pracovníky.

Před sto třiceti pěti lety, v roce 1887, byl McMaster poprvé umístěn na 273 Bloor Street, nyní sídlem Royal Conservatory of Music. V té době byla škola známá jako McMaster Hall na Bloor Street.

V roce 1930 se univerzita přestěhovala do Hamiltonu, aby založila svůj hlavní kampus, který je nyní rozlehlým místem na téměř 122 hektarech půdy.

McMaster je v Kanadě trvale hodnocen za akademickou excelenci a je známý svými lékařskými a IT programy.

Toto nové Kanadské výukové centrum by se mělo otevřít do konce roku.