ANTON BATALIN A ANASTASIIA VILINSKAYA

PRŮKOPNÍCI CCHR NA UKRAJINĚ ANTON BATALIN A ANASTASIIA VILINSKAYA vytrvale odhalují psychiatrické zneužívání po celé Ukrajině.

Anton Batalin a Anastasia Vilinskaya na Ukrajině bojují s psychiatrickým násilím
Anton Batalin a Anastasia Vilinskaya na Ukrajině bojují s psychiatrickým násilím

Vytvářeli spojenectví s ministerstvem zdravotnictví, národním protikorupčním úřadem a největší světovou mezivládní bezpečnostní organizací a vyhráli rozhodnutí Ústavního soudu, které stanovilo rozsáhlou reformu zákonů o duševním zdraví na Ukrajině.

„Když jsme si uvědomili, že lži psychiatrie jsou neuvěřitelné, sami jsme viděli, že je naší povinností ukázat, co se děje právě teď v moderní společnosti. … Jakmile ostatní lidé pochopili pravdu o psychiatrii, okamžitě nám začali pomáhat.“ A potom nás nic nemůže zastavit! “

Od roku 2103 bojují Anton Batalin a Anastasia Vilinskaya na Ukrajině s psychiatrickým násilím a vystavují praxi nucení lidí v psychiatrických zařízeních k zisku. Jejich práce vedla ke zvýšené právní ochraně všech Ukrajinců.

CCHR OBČANSKÁ KOMISE ZA LIDSKÁ PRÁVA Ukrajina
CCHR OBČANSKÁ KOMISE ZA LIDSKÁ PRÁVA Ukrajina

CCHR byla založena v roce 1969. Byl založen Scientologickou církví International a profesorem psychiatrie v důchodu, Dr. Thomasem Szaszem. Od té doby byly zdokumentovány tisíce případů na celém světě, což dokazuje, že psychiatrické drogy a násilné metody psychiatrického vlivu na člověka vedou pod rouškou léčby ke skutečnému šílenství a vyvolávají násilí.

Byly zachráněny miliony životů a bezpočet lidí uniklo nesmyslnému násilí. Týmy CCHR dnes působí ve 34 zemích na všech kontinentech.

Na Ukrajině je v době zásadních změn téma lidských práv v oblasti duševního zdraví naléhavější než kdy jindy. To platí pro každého občana, a zejména pro ty, kteří slouží v ozbrojených silách. CCHR Ukrajiny aktivně spolupracuje s lékaři, právníky, zákonodárnými orgány, veřejnými organizacemi a jednotlivci a pomáhá zajistit bezpečnost lidí v oblasti duševního zdraví.

Pokud čelíte porušování práv, donucení, násilí, podvodu nebo krutosti v psychiatrii vy, vaši blízcí nebo známí, oznamte to občanské komisi pro lidská práva
tel. +38 (066) 803 5583
tel. +38 (067) 465-3305
info ( @) cchr.org.ua