Soukromý balíček na hubnutí od Liang Jingru

Soukromý balíček na hubnutí od Liang Jingru 5
Soukromý balíček na hubnutí od Liang Jingru 5

Dvousložková metoda hubnutí pomocí cvičení a diety je všeobecně uznávaným receptem na hubnutí. Proč může každému pomoci úspěšně zhubnout? Než začnete hubnout, musíte to nejprve pochopit, poté zjistit podstatu obezity a předepsat správný lék.

Správné živiny (spotřebované kalorie) + správné cvičení (spotřebované kalorie) = zdravé a štíhlé

Obezita je předmětem zájmu široké veřejnosti. Příčiny obezity jsou velmi komplikované. Například genetika, endokrinní abnormality, počet tukových buněk, aktivita enzymů, strava, nedostatečná aktivita, životní prostředí, stres, psychologické faktory atd. Jsou faktory obezity, ale nejsou dobré. Obezita způsobená stravovacím chováním a nedostatkem pohybových návyků je relativně kontrolovatelným faktorem obezity a nejdůležitějším faktorem pro úspěch hubnutí!

  Související faktory pro cvičení a stravu:

1. Nerovnováha ve funkčním fungování lidských orgánů, příliš mnoho jídla, málo pohybu a příliš mnoho kalorií.

2. Metabolická rychlost (rychlost spotřeby energie), včetně:

● Rychlost metabolismu v klidu (rychlost základního výdeje energie).

● Tepelný účinek stravy.

● Tepelné účinky fyzické aktivity.

  Abnormální strava je velkým tabu

V normálním plánu hubnutí není denní příjem kalorií osoby s hubnutím menší než 6 sacharidů, 6 bílkovin, 3 ovoce, 3 zeleniny a hodně vody. Kvůli nerovnováze v kalorickém rozpočtu je příjem více než spotřeba a přebytečné kalorie se přeměňují na tuk a ukládají se v tukové tkáni.Někteří lidé nejí maso ani nejí, ale jedí pouze ovoce.Ve skutečnosti je výživa nerovnoměrná a množství práce v těle je velmi malé. Fruktóza se snadněji přemění na ukládání tuků, což je jeden z důvodů, proč budete stále tlustí, pokud budete jíst méně. Hrozná věc je, že pokud je 100 kalorií přebytečných kalorií denně, váha se zvýší asi o 10 až 13 gramů, což je za měsíc 300 až 390. Gramů, což je nárůst o 3,6 až 4,7 kilogramu ročně.

Nesprávné stravovací chování a nerovnoměrné živiny mohou přispívat k abnormálnímu metabolickému systému, což vede k onemocněním a obezitě. Jídlo je palivem našeho těla a podporuje vstřebávání, užívání a vylučování z těla. Změny v těle se považují za metabolismus. „Výživa nám umožňuje poznat, že lidské tělo potřebuje šest druhů živin: sacharidy, tuky, bílkoviny, vitamíny a minerály. Těchto šest druhů živin vytváří energii a zdraví našeho těla, jako jsou sacharidy, tuky, Protein je hlavní živina, která dodává energii pro fyzickou aktivitu, zatímco vitamíny, minerály a voda mohou regulovat normální fyziologické funkce. Proto, když dojde k jakékoli metabolické abnormalitě, tělo onemocní a většina těchto onemocnění souvisí s obezitou, jako je běžná Cukrovka, kardiovaskulární onemocnění, dna, hypertenze, ztučnění jater, dysfunkce štítné žlázy, svalová atrofie (ledviny) … atd.

  Singer Liang Jingru příklad hubnutí

Liang Jingru má dětskou tvář, i když vždy byla čistá a krásná, ale přesto se cítí trochu tlustá. Zasmála se a řekla: „I když vážím jen 43 kg, moje stehna a pas jsou stále docela tlusté. K zakrytí obvykle nosím sukně a kalhoty, a když si dám plavky, odhalím se. Proto by tyto části měly být tenčí.“