kdo má problémy v kuchyni

Při sestavování kuchyně se stále hodně lidí dopouští mnoha chyb. Vyvarujte se jich

Pro naplánování budete potřebovat plánek místnosti spolu s rozměry, představou jaké prvky a spotřebiče si budete do nové kuchyně, alespoň nahrubo chtít pořídit. Například mikrovlnná a parní trouba ano – ne, užší myčka šíře 45 cm nebo klasickou “šedesátku”. Naopak klasickou troubu, lednici nebo dřez zmiňovat nemusíme. Ale myslíte, že je to tak jednoduché a jednoznačné?

Kuchyňská linka by měla být opravdu dokonale promyšlená. I sebemenší chybička se může později projevit jako nepřekonatelný problém. Nic tedy neuspěchejte a vyvarujte se následujících omylů.

Bílá není praktická

S bílou kuchyní budou problémy i při její údržbě. „Je na ní vidět každá nečistota a pro početnou domácnost, kde se každý den vaří, to je problém. Žena pak stráví svůj čas mezi přípravou jídel čistěním kuchyně.

Dalším krokem po návštěvě kuchyňského studia bude o všem se doma pobavit, nabyté informace a rady vstřebat, možná porovnat první nabídky. Pobavte se o tom s partnerem, pokud nedojde k úplné shodě, asi bude lepší ponechat trochu větší váhu rozhodnutí na tom, kdo vaří více. Nebojte se svoje dotazy s potenciálním dodavatelem probrat, učinit finální rozhodnutí a objednávku až po pečlivém vyjasnění všech rozumných otázek.