Holandsko: Demonstrace proti klimatické politice vlády a vyvlastňování farmářů (videa)

Holandsko: Demonstrace proti klimatické politice vlády a vyvlastňování farmářů (videa)
Holandsko: Demonstrace proti klimatické politice vlády a vyvlastňování farmářů (videa)

V sobotu, kdy byla demonstrace na Václaváku, proběhla protivládní demonstrace také v Holandsku. O té v Praze se snad netřeba rozepisovat, informace najdete v mnoha médiích nejen u nás, ale i v zahraničí, takže se nechci opakovat.

Podíváme se však na demonstraci, která se ve stejnou dobu konala v nizozemském Haagu…

Protestů se účastnili většinou (ale nejen) farmáři, neboť již více než 3000 nizozemských farem je (či brzy bude) vyvlastněno a mnohé další mají taková omezení, která výrazně ovlivní výnosy – a tedy i tržby.

Nizozemští farmáři bojují proti vládě, která se obrátila proti vlastním lidem. „Změna klimatu“ se ukazuje jako obrovský podvod a ekologie je záminkou pro vládu, aby vytvořila falešný problém s cílem ukrást farmářům půdu.

Jak známo, tak některé vyvlastněné farmy jsou určeny k výstavbě migračních center, jiné k obdobným účelům.

Po Spojených státech je Nizozemsko největším vývozcem zemědělských produktů na světě. Nizozemský zemědělský sektor vyváží ročně zemědělské produkty přibližně za 65 miliard eur.

To představuje 17,5 % celkového nizozemského exportu. Čtvrtina jde jejímu největšímu obchodnímu partnerovi, Německu. Zemědělský a zahradnický sektor, který představuje 10 % nizozemské ekonomiky a zaměstnanosti, hraje klíčovou roli.

Demonstrace se mimo jiné zúčastnil i Geert Wilders (dole lze nastavit anglické titulky):

„ Nizozemské dusíkové cíle jsou ‚levičácký odpad‘. (…) Nebylo by žádné Nizozemsko bez našich zemědělců, bez našich rybářů. Jsou to, co jsme my. Jsou v našich genech. Jsou v naší historii.

Holandsko je postavené na farmářích a rybářích a všichni k nim mají velké sympatie. (…) Skutečným cílem je zbavit se našich zemědělců. Dusík není skutečný problém. Je to vymyšlený problém. Je to naprosto nespravedlivé. (…) Skutečným problémem jsou členové kabinetu (politici), kteří žádají farmáře, aby se řídili jejich směrnicemi, jinak jim půdu zabaví vláda.“

Dochází skutečně k destrukci Evropy s deindustrializací, podkopáváním zemědělců a krádeží jejich půdy, oslabením armád, pokusy zničit rodiny, kolapsem vzdělání a samozřejmě s masivní migrací a nahrazováním národů. Tato destrukce evropských zemí je dnes ještě viditelnější s pokusem nizozemských politiků krást půdu zemědělcům.

Na demonstraci promluvila i známá nizozemská právnička Eva Vlaardinerbroeková, která vystupovala proti vládě i za dob covidismu.

Mimo jiné prohlásila:

„Hlas lidu je systematicky ignorován. Pokud jde o dusíkovou krizi, tak ta existuje pouze na papíře. Je to politické rozhodnutí založené na chybných modelech, které odhaluje skutečnou agendu naší vlády: vzít našim farmářům půdu a potlačit naše ústavní práva.“

Ukázka z demonstrace:

EU má dokonce sestavenou tabulku dusíkových „znečišťovatelů.“ Podle ní je zřejmě jen otázkou času, než dojde k vyvlastňování také u nás. Obzvlášť pokud budou šílenci volit takové obskurní strany jako Piráti, kteří klimatickou agendu plně podporují:

Hrubé průměrné emise dusíku podle států v kilogramech na hektar 2010 - 2015
Hrubé průměrné emise dusíku podle států v kilogramech na hektar 2010 – 2015