HCA Slovakia – Eva Žureková

Ptali jsme se naše klienty jak hodnotí spolupráci s HCA Slovakia, co jim přinesla spolupráce a kterou službu by doporučili.

Čemu se věnujeme
– komplexní vzdělávání pro manažery
– školení, semináře, speciální programy, kurzy
– řízení firmy, řízení lidí, vůdcovství, efektivita, motivace, marketing, řízení prodeje a prodejní techniky, PR, personalistika, finanční management, PR
– poskytujeme speciální studijní programy: Professional, Kvalifikovaný personalista, Úspěšný obchodní ředitel, Efektivní řízení

O nás

Škola managementu L. Rona Hubbarda je součástí celosvětové sítě škol Hubbard College of Administration, s centrálou v Los Angeles. Tytéž informace úspěšně učíme na Taiwanu, Austrálii, USA, Itálii, Rusku, Španělsku či v Izraeli. Na Slovensku působíme od roku 2001 v Bratislavě, Nitře, Zvolenu a Košicích.

Poskytujeme to nejdůležitější, na čem je postaven management. Pomůžeme vám rychle se zorientovat, správně se rozhodnout a úspěšně jednat. Jsme známí jako odborníci na efektivitu a práci s lidmi. Dáváme vám jistotu v tom, co děláte dobře, jistotu že bez problémů zvládnete svou práci a růst své firmy. Naše kurzy jsou jasné, dobře pochopitelné a ověřené v praxi. Jsou určeny pro ty, kteří hledají informace, které jsou použitelné v reálném životě.

Našimi klienty jsou malé, střední a velké firmy ze všech odvětví. Vybíráme si takové klienty, kteří neztratili chuť vítězit, víru ve své síly a pro jejichž takové hodnoty jako čest, poctivost a slušnost v podnikání nejsou jen prázdné fráze.

Každý pracovník naší školy chápe svou práci jako poslání pomoci takovým podnikatelům a manažerům a tím i celé naší společnosti při vytváření lepšího a více etického světa.