Greta před pěti lety varovala, že za pět let země zahyne v důsledku klimatické katastrofy

Greta Thunbergová
Greta Thunbergová

Není neobvyklé, že klimatičtí extremisté předpovídají konec světa. Takových předpovědí apokalypsy již bylo v minulosti bezpočet – a zatím nic z toho nevyšlo.

Samozřejmě se zde spoléhá na to, že lidská paměť je velmi krátká a selektivní, přičemž drtivá většina lidí věří všemu, co sděluje mainstream. Dokud i tam budou v klimaalarmistickém módu, většina lidí bude klimatickým pohádkám věřit.

Například v minulosti – tedy před zhruba 30 lety – přišel s katastrofickými vizemi Al Gore, přičemž dosud se nic z jeho katastrofických předpovědí nesplnilo. Nicméně Al Gore je stále prezentován jako „odborník“ a nikdo se ani nepozastavil nad tím, že za své falešné předpovědi dokonce dostal jeho film Oscara.

V současné době je však jakousi „klimatickou princeznou“ Švédka Greta, která sice nemá žádné patřičné vzdělání, nicméně aktivismus je dnes nad jakoukoli vědou, protože skutečné odborníky dnes nikdo neposlouchá.

V nyní smazaném tweetu klimaalarmistkaa Greta Thunbergová předpověděla, že máme 5 let na záchranu Země – předpověď však učinila před 5 lety.

21. června 2018 poslala představitelka klimatického extremismu Greta Thunbergová tweet, ve kterém varovala, že Země zahyne, pokud do pěti let nepřestaneme používat fosilní paliva. V tweetu odkazuje na článek z Gritpostu, ve kterém „vědec“ přišel s uvedeným varováním.

Jednou z osob, která na tweet reagovala, je debatér a technologický lékař Simon Goddek, který v reakci píše, že členové klimatického kultu fixovaného na smrt nenechávají zbytek společnosti na pokoji.

Ve vlákně je několik odpovědí, kde uživatelé vtipkují o tom, jak klimatičtí extremisté rádi předpovídají konec Země, často v rámci přesných časových indikací, ale že se nezdá, že by k tomu došlo podle očekávání.

Je to něco, co má hnutí boje proti CO2 společné s řadou náboženských kultů soudného dne, které byly často nuceny revidovat svá proroctví, když údajná data zkázy Země prošla, aniž by se něco stalo.

Thunbergová mezitím tweet smazala, ale je stále k dispozici prostřednictvím Archive.org