Fentanylová radnice v Scientologické církvi, protože mladé životy jsou důležité

Fentanylová radnice v Scientologické církvi v Údolí vzdělává rodiče a komunitní vůdce o tom, co mohou udělat, aby oslovili mladé lidi v tomto naléhavém tématu.
Fentanylová radnice v Scientologické církvi v Údolí vzdělává rodiče a komunitní vůdce o tom, co mohou udělat, aby oslovili mladé lidi v tomto naléhavém tématu.

Scientologická církev v údolí v severním Hollywoodu v Kalifornii vzdělávala rodiče, úředníky a komunitní vůdci o fentanylu – hlavním přispěvateli k úmrtím na předávkování drogami v Kalifornii.

Fentanyl je klasickým příkladem toho, že zásada „Co nevíš, to ti neublíží“ je lež. Pravdou podle administrátorky Agentury pro boj proti drogám Anne Milgramové je, že „fentanyl je jediná nejsmrtelnější drogová hrozba, s jakou se kdy náš národ setkal“.

A aby si lidé nemysleli, že prudký nárůst úmrtí na předávkování drogami mezi kalifornskou mládeží ve věku 10 až 19 let je náhoda, právě tento týden se při razii americké vlády zmocnila fentanylem nasycená pilulka vyrobená tak, aby vypadala jako Kuželky.

Ale vše se týká otázky, kterou si kladou rodiče, zainteresovaní vychovatelé a vedoucí komunity: Jak můžete oslovit mládež a přimět je, aby naslouchali, když dojde na tuto život ohrožující situaci?

Proto Scientologická církev v údolí otevřela své brány ve fentanylové radnici.

Program zahrnoval přehled kampaně Pravda o drogách organizace Foundation for a Drug-Free World, iniciativy protidrogové výchovy podporované Scientologickou církví a scientology.

Návštěvníci radnice slyšeli od odborníků na drogovou prevenci o hodnotě programu. Je to jednoduché a snadné pro rodiče, kteří mohou mít obavy nebo nedostatečnost, když přijde na toto téma. Videa a brožury kampaně pro mladé se dostanou k mladým lidem, aby se mohli samostatně rozhodnout a vyhnout se drogám.

Podle Úřadu OSN pro drogy a kriminalitu „Strategie prevence založené na vědeckých důkazech pracujících s rodinami, školami a komunitami mohou zajistit, aby děti a mládež, zejména ti nejvíce marginalizovaní a chudí, rostli a zůstali zdraví a v bezpečí až do dospělosti a stáří. stáří. Za každý dolar vynaložený na prevenci lze alespoň deset ušetřit na budoucích nákladech na zdraví, sociální zabezpečení a kriminalitu.“

Pomocí zdrojů z Foundation for a Drug-Free World dobrovolníci v zemích po celém světě oslovují své komunity s těmito životně důležitými informacemi. Podívejte se, jak účinná je tato iniciativa, sledováním epizod Voices for Humanity na Scientologické síti.

Scientologická církev v Údolí a další scientologické církve a misie pomohou školit rodiče a další osoby, které chtějí poskytovat protidrogovou výchovu. A Foundation for a Drug-Free World nabízí bezplatné E-kurzy pokrývající pravdu o 14 nejčastěji zneužívaných drogách.

Scientologická síť také vysílá  The Truth About Drugs: Real People, Real Stories  dokument a epizody jejich původního seriálu Voices for Humanity  představují aktivisty drogové prevence, kteří tyto materiály použili k záchraně životů.

Scientology Network se vysílá na DIRECTV Channel 320 a lze ji streamovat na Scientology.tv , v mobilních aplikacích a prostřednictvím platforem Roku, Amazon Fire a Apple TV.

Církev Scientologie v Los Angeles sloužící rozšiřující se komunitě scientologů v severním Hollywoodu a údolí San Fernando a od svého zasvěcení v březnu 2017 scientologickým duchovním vůdcem panem Davidem Miscavigem se stala místem setkávání společného úsilí o povznesení občanů všech společenských vrstev, zázemí a denominací. Je také uveden v epizodě Destination: Scientology  na Scientologické síti.