Užasný den se Soleil u ní doma

Soleil si rychle odpočine od balení krabic pro svůj nadcházející tah, jen aby všem popřála úžasný den! Zaneprázdnění jí pomohlo projít touto dobou s pozitivním rozpoložením. Podívejte se na knihu Scientologie: Základy myšlení pro objevy, které mohou pozvednout všechny aspekty života.

ZÁKLADY MYŠLENÍ
ZÁKLADY MYŠLENÍ

Zjistěte více o mysli, duchu a životě. Přečtěte si knihu Scientologie: Základy myšlení.

Co je „smyslem“ života? Mnozí z nás strávili celý svůj život hledáním odpovědi na tuto odvěkou otázku. Ale co když ty odpovědi stále ležely před vámi a stačilo mít jen nástroje, jak se k nim dostat?

Tato kniha vám ukáže pozoruhodnou cestu, na které mistrovsky zvládnete nástroje života a získáte ten nejdůležitější objev, jaký kdy učiníte- znalost vás samých.

Naučte se a okamžitě používejte základní procesy a principy, které definují primární architekturu toho, jak funguje život. Získejte kompletní porozumění mysli, ducha a života. Poznejte to, co motivuje vaše činnosti a činnosti ostatních, a odstraňte překážky pro úžasný potenciál, který máte uzamčen uvnitř sebe. Život je hra- a naprosto jednoduše, tady jsou pravidla. Můžete být štastnější , schopnější a hrát lepší hru, a užívat si všeho co život nabízí.