Dan & Ari Agami

Dvojčata, Dan a Ari Agami, si brzy uvědomili útrapy a sociální neduhy způsobené nedostatkem vzdělání. Představili revoluční systém učení, který pomáhá studentům uspět v jejich rodném Mexiku a po celém světě.

Vytváření vzdělávacích zázraků v Mexiku
Přestože se vzdělávací standardy v Mexiku v posledních letech zlepšily, míra předčasného ukončování studia je stále téměř 50 procent – pouze 62 procent studentů dokonce dosáhlo střední školy.

International Headquarters at Spanish Lake, St. Louis, Missouri
International Headquarters at Spanish Lake, St. Louis, Missouri

Dvojčata Dan a Ari Agami, dva mladí školitelé aplikované scholastiky, kteří navštěvovali Delphian School v Oregonu a vyškoleni na Applied Scholastics International, spolu s masivní podporou celé rodiny Agami převzali obrovský úkol zavést studijní technologii do mexického vzdělávacího systému Systém.

Nahoře jsou studenti školy Aquiles Serdán School – kteří byli jen několika studenty pilotního programu Study Technology, kteří změnili jejich životy – pyšně drží kopie Learning How to Learn.

V procesu získávání plné podpory ministerstva školství státu Puebla pro program Aplikovaná scholastika vyškolili Dan a Ari 600 učitelů a následné výsledky testů mezi 28 000 studenty odhalily dramatická zlepšení.

Dan a Ari Agami
Dan a Ari Agami

Bratři, Dan a Ari Agami, intenzivně spolupracovali s úředníky ministerstva školství z mexického státu Puebla a osobně proškolili učitele, administrátory a studenty studijních technologií.

ARI AGAMI ROMANO a DANIEL AGAMI ROMANO
ARI AGAMI ROMANO a DANIEL AGAMI ROMANO

Ari a Dan proškolili více než 2 000 učitelů, více než 4 200 studentů a rodičů a poskytli pedagogům 150 000 knih.

Jejich práce vyústila v 1,3 milionu studentů, kteří získali vyšší úroveň vzdělání – a v mnoha případech zcela nový život.