Objevte kouzlo malého města ve velkém městě: Scientologie, Portland

Je to město známé svými potravinářskými vozíky, řemeslnými pivovary a kávou – Portland v Oregonu. Nachází se na konci Oregonské stezky, toto útočiště boků je usazeno v bujném prostředí údolí Willamette. Jen pár bloků od centra města na náměstí Pioneer Square se nachází historická budova Sherlock Building, domov Scientologické církve v Portlandu. Budova Sherlock, která byla původně postavena v roce 1893, se dožila růstu tohoto města v hlavní moderní metropoli při zachování charakteristického kouzla malého města. V této epizodě diváci projíždějí městskými kvadranty a strašidly hippies se zastávkami u báječně funky koblih Voodoo Donuts a velkolepých vodopádů Multnomah. Toto vizuální vyjádření je dechem čerstvého vzduchu a zachycuje hluboký účel pracovníků Církve i scientologů, kteří pracují na pozvednutí a současném zachování této jedinečné a nadmístní kultury – kultury, která si osvojila celoměstské heslo „Keep Portland Weird. “

Scientologická televize začala vysílat 12. března 2018. Od svého spuštění byla Scientologická televize sledována ve 240 zemích a teritoriích v 17 jazycích. Scientologická televize uspokojuje zvědavost lidí o scientologii a pro diváky na šesti kontinentech, přináší pohled na každodenní život scientologů, ukazuje církev jako globální organizaci a představuje její programy sociálního zdokonalení, které se dotkly životů milionů lidí na celém světě. Scientologická televize také vysílá dokumenty nezávislých filmařů, kteří představují průřez kulturami a vírami, ale sdílejí společný účel povznášejících komunit.

Vysílání z Scientology Media Productions, globálního mediálního centra církve v Los Angeles, lze Scientologickou televizi streamovat na webu na Scientology.tv a je k dispozici prostřednictvím satelitní televize na kanálu DIRECTV Channel 320, dále prostřednictvím mobilních aplikací, platforem Roku, Amazon Fire a Apple TV.